Neler Yapıyoruz

Video alanında ağarlıklı olarak Adobe ürünleri kullanan bir ekibiz. Hem yönettiğimiz sosyal medya hesapları hemde özel video edit işlerimiz için bir çok çalışma yapmaktayız. Aktif olarak günlük içerikler çıkartan video ekibimiz sayesinde arada bir yapılacak kurumsal tanıtım filmlerinden ziyade daha çok reklam odaklı ve tanıtım odaklı video işleri yapmaktayız. Bu işlerimizi de 2 alanda ayırıyoruz.

Kurgu & Edit

Ürün ve hizmetleri anlatan videolar ve bir çok Youtube kanalı için de içerik editlemeleri yapmaktayız. Bunları hem tanıtım amaçlı, hem sosyal medya içeriği üretmek amaçlı hem de Youtuber vb. içerik üreticileri için içerik editi alanında yapıyoruz.
Montaj ve kurgu ile ilgili bir çok konuda içerik üretebiliyor, grafik ekibimizin de yardımı ile ilgi çekici içerikler ortaya çıkarıyoruz.

Animasyon ve Motion Graphic

Görsel ve çizimler yardımı ile hareketli daha çok efectlere dayalı çıkarttığımız video içeriklerimiz ile müşterilerimizin tanıtım ve reklam amacı ile kullandığı videoları çok daha efektif ve çarpıcı bir hale getiriyoruz. Gündelik olarak ürettiğimiz sosyal medya içeriklerinde de kullandığımız bu içerik tipi ile daha başarılı performanslar gösteren video içerikleri hazırlıyoruz.

Sizin İçin Neler Yapabiliriz ?

Yaptığımız işlerle ilgili detaylı bilgi almak isterseniz , bize hemen teklif formu veya iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.