Reklam Yönetimi

Dijital reklam yönetimi bir süredir hızla yükselen ve geleneksel reklam bütçelerini de geçen pazar payı ile bir çok işletme için uzun süredir en akılcıl reklam çözümü. Dijital reklam alanında ajans olarak Google , Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn, Youtube gibi mecralarda reklam yayınlamaktayız. Ayrıca ortak iş birlikleri ve reklam satın almalarıyla da bir çok Influencer, Youtuber ve popüler yerel sayfalar ile iş birlikleri de yapmaktayız.

Kreatifler

Reklamlarımızda kullanmak üzere kreatif dediğimiz reklam tanıtım videoları ve görsellerini tamamen ajansımızın bünyesinde yapmaktayız. Örnek video ve grafik çalışmalarımızda da göreceğiniz üzere yetenekli tasarımcılarımız sayesinde potansiyel müşterilerinizin dikkatini kolayca yakalayabilecek, etkileyici ve satış odaklı reklam içerikleri üretmekteyiz. Kreatifler işin en az teknik kısmı kadar önem taşımakta olduğu için satış odaklı bir çok içerik reklamımız sayesinde reklamlarımızda başarılar elde etmekteyiz.

Teknik Planlama

Dijital reklamda geleneksel reklam diye tabir ettiğimiz televizyon, gazete, afiş vb. reklam modellerinden farklı olarak karşımıza çıkmakta olan teknik planlama kısmı, bir çok ajansın en çok özen gösterdiği bölümdür. Geleneksel reklamda hazırladığınız güzel bir reklam filmi veya afişi ile ilgi çeken bir yerde yayınlatmanız reklam planlaması adına belirlemeniz gereken en önemli kriterinizdir. Dijital reklamlarda ise sadece iyi bir görsel ve iyi reklam alanı sizin için yeterli olmayacaktır.

Teknik planlamayı basit bir dille anlatmak gerekirse örneğin ; Instagram’da yayınlamak üzere bir video hazırladığımızı farz edelim. Reklam için belirlediğimiz videoyu Instagram’da ajans paneli üzerinden bir çok detaylı filtreleme yöntemi kullanarak filtrelenmiş tam da reklamı görmesini istediğiniz kitleye gösterebilirsiniz. Geleneksel reklam mecraların aksine bu geri dönüşümleri takip edebilir ve aldığınız sonuçlara göre reklam ayarlarınızı anlık olarak güncelleyebiliriz. Bunları bir çok kullanıcının da artık aşina olduğu yaş, cinsiyet, ilgi alanları, yer bilgisi vb. bir kaç filtre olarak düşünmeyin. Şuan bir çok dijital medya mecrası bunun çok daha ilerisinde detaylı hedefleme tekniklerine izin vermekte. Ajans panellerinden ulaşacağınız ekstra filtrelemelerin dışında da bir çok algoritma size reklamı doğru kitleye yönlendirmeniz için imkanlar sunmakta. Ajansların hizmet farkları da aslında burada ortaya çıkmaktadır.

Yani Youtube’tan bir kaç reklam ayarları videosu veya bir çok kurumun verdiği temel reklamcılık eğitimlerinin ötesine sizi taşıyabilecek bir çok ayar mevcut. Tabi ki de bunlar sadece uzun araştırmaların ve büyük bütçeler ile yapılacak pratiklerin sonucunda elde edilecek bilgiler.
Sizin için ne gibi reklam planlaması yapabileceğimiz ve sizi rakiplerinizden hangi taktikler ile öne geçireceğimiz ile ilgili sizleri görüşme için ofisimize bekliyoruz. Sadede konuşmaktan bile keyif alacağınızı düşündüğümüz bu konular firmanız içinde ileri dönük reklam planlaması yaparken size çok fazla fikir verecektir, buna emin olabilirsiniz.

Sertifikalarımızı inceleyebilir ve teklif iste kısmından bize talepleriniz ile ilgili ufak bir yazı gönderebilirsiniz. Konu ile ilgili inceleme yapıp size en kısa sürede geri dönüş yapacağız.

Kreatif Örnekleri

Projeniz veya Firmanız ile ilgili sormak istedikleriniz mi var ?

Ücretsiz ön görüşme için bize teklif formu sayfamızdan veya iletişim bilgilerimizden her daim ulaşabilirsiniz. Teklif almak ve ön görüşme tamamen ücretsizdir.