Sosyal Medya Yönetimi

Nasıl Çalışıyoruz ?

Sosyal medya yönetimi için ilk olarak müşterimize özel bir iş planı hazırlıyoruz. Çoğu sosyal medya yönetimi yaptığımız müşterimizin aynı zamanda reklam yönetiminide yapmaktayız. Bu sebeple hazırladığımız içerikleri yaratıcı içerikler ve satış odaklı içerikler olarak bölüyoruz. Reklam verdiğimiz döneme ve reklam metinlerine özel içeriklerle de sosyal medya sayfalarını tasarlıyoruz.

Hazırladığımız içerikleri müşterimizin onayından sonra sektörüne bağlı olarak doğru bulduğumuz saatlerde paylaşıyoruz. Grafik bazlı içeriklerin yanı sıra Motion Graphic dediğimiz hareketli animasyon benzeri video içerikleriyle de müşterimizin sosyal medya hesaplarında kalite algısı uyandıran içerikler çıkarıyoruz. Böylece hem potansiyel müşterilerinin firmanıza olan bakış açısı hem de kendi sektörünüzdeki rakiplerinizin sizle ilgili olan algılarını başka bir seviyeye getiriyoruz.

Firmanız için sosyal medya yönetimi ve diğer uzmanlık alanlarımızda neler yapabileceğimizi öğrenmek için bize hemen ulaşabilirsiniz. Detaylı bir görüşme ile kafanızda bir çok şeyin daha da netleşeceğine eminiz.

izmir-sosyal-medya-yonetimi

İçerik Örnekleri

SORMAK İSTEDİKLERİNİZ Mİ VAR ?

Ücretsiz ön görüşme için bize teklif formu sayfamızdan veya iletişim bilgilerimizden her daim ulaşabilirsiniz. Teklif almak ve ön görüşme tamamen ücretsizdir.