Kurumsal Web Sitesi Tasarımı

Firmanın web sitesi için olmazsa olmaz diye kabul edebileceğimiz bazı özellikler mevcuttur. Tasarım konusunda müşterimizin talepleri doğrultusunda bir yol izlesek dahi altyapı ve hizmet devamlılığı anlamında bazı önemli elementler kaliteli ve amacına hizmet eden bir web sitesi için olmazsa olmazlardır.

  • Firmanın kimliğini doğru temsil eden şık ama bir o kadar da sade olan, erişimi kolay, müşterilerin girdikleri zaman istedikleri ürünleri ve bilgileri kolayca bulabildiği bir web sitesi tasarımı olmalıdır.
  • Günümüzde ziyaretçilerin ortalama %70’inin mobil cihazlardan girdiğini göz önünde bulundurarak web sitesi mobile uyumlu olarak kodlanmalıdır.
  • Mobil ara, Whatsapp gibi mobil sabit butonları ile kolay erişim sağlanmalıdır.
  • İnteraktif formlar yardımı ile müşterilerin web sitesi üstünden firmaya kolayca ulaşabilmesi sağlanmalıdır.
  • Sunucu web sitesinin sürekli açık olabilmesi için en önemli bileşenlerden birisidir. Bu sebeple müşterimizin web sitelerinin çok büyük bir çoğunluğunu kendi sunucularımızda barındırıyor veya önerilerimiz ile doğru sunucuyu seçmeleri için onları yönlendiriyoruz. Tam müşteriniz girdiği anda kapanan bir web sitesisin müşterimize nasıl bir maliyet çıkaracağının biliyoruz o yüzden önlemlerimizi en başında almayı tercih ediyoruz.
  • Kurumsal mailleri müşterilerimiz için kuruyor, ihtiyaçlarına göre gerekli ek servis teminlerini yapıyoruz.
  • Web sitesinde basic SEO altyapısını kurularak firmanın SEO yapılması durumunda kolayca yükselmesi için gerekli altyapı müşterimiz daha söylemeden kodlamasına ekliyoruz.Bu kuralların dışında bir çok önemli kural sayabileceğimiz olmazsa olmazlar ile müşterilerimize yıllardır hizmet vermekteyiz. Detaylı bilgi için hemen bize ulaşabilir aklınızdaki tüm soruları bize sorabilirsiniz.

Portfoliomuz

Sizin İçin Neler Yapabiliriz ?

Yaptığımız işlerle ilgili detaylı bilgi almak isterseniz , bize hemen teklif formu veya iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.